Wprowadzenie

1 Cel mini tutoriala
Celem tego mini kursu jest przykładowy pokaz tworzenia dedykowanej strony dla klienta w WordPressie w oparciu o framework Bootstrapa 3. Motyw nie jest przenośny co oznacza że nie można go przenieść do dowolnej instalacji WordPressa bez importowania bazy danych lub pliku xml za pomocą narzędzi importu WP.

2.Uwaga!
Kod nie będzie omawiany w całości ze względu na jego obszerność. Nie wstawiam również linka dla downloadu całego kodu. Tutorial jest poświecony w dużej mierze Bootstrapowi więc po podstawowe matriały dotyczące wiedzy na temat tworzenia templatek WP odsyłam do Tworzenie templatek WP. Niektóre fragmentu kodu są oparte na wtyczkach ( google maps) które omawiam w ty kursie „TUTAJ LINK”. Sekcja formularza kontaktowego również jest zamodelowana i nie można z niej wysylać emaili ze względów bezpieczeństwa;).

3.Czym jest Bootstrap?
Bootstrap jest frameworkiem Definicja Wikipedi Bootstrap ułatwiającym tworzenie nowoczesnych stron www.

4.Po co stosować Bootstrap?
Bootstrap jest niezwykle popularnym frameworkiem. Główną zaletą jest jego reponsywność. Co to jest responsywność link. Zaoszczędzisz również wiele czasu na pisanie styli css oraz skryptów js/jquery.

Share This

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *